Solicitare oferta pentru realizare aplicaeie, analiza de nevoi, intretinere si reparatii software

Aplicația trebuie integrată într-o bază de date deja existentă. Descarcă aici detaliile în format Word:

Oferta se va transmite in format electronic la adresa de e-mail nagy.hortenzia@caritascatolica-oradea.ro  sau se va depune in format fizic in plic inchis la sediul Asociației Caritas Catolica, situat în Mun. Oradea P-ta Ion Creanga   nr.2, până la data de  19.07.2019, ora 12.00.

Informații suplimentare pot fi obținute prin transmiterea unei solicitări scrise la adresa Asociației Caritas Catolica sau la adresa electronica: nagy.hortenzia@caritascatolica-oradea.ro, până la data limită de depunere a ofertei 19.07.2019, ora 10.00.

În eventualitatea în care oferta dumneavoastră corespunde din punct de vedere tehnic și financiar, procedura de achiziție se va finaliza prin încheierea unui contract.