Önnek nem kerül semmibe, a rászorulóknak viszont óriási segítséget jelenthet. Támogassa jövedelemadója 3,5%-ával jótékonysági szervezetünk munkáját.

Románia területén dolgozik? Irányítsa át egyszerűen az államnak fizetett jövedelemadója 3,5%-át a Caritas Catolica Egyesület megsegítsésre. Ez az összeg egyébként az államkasszában maradna. Ez az ön állampolgári joga arra, hogy megszabja mire költse az állam az ön által fizetett adó egy részét. A támogatáshoz töltse ki a 230-as formanyomtatvány online változatot. A kitöltés alig két percet vesz igénybe. Ezt követően a kitültött űrlap eljuttatásáról a hivatalos szervekhez már a Caritas csapata gondoskodik.

Az űrlapot nyugdíjasok is kitölthetik, ha 2000 lej feletti nyugdíjuk van!

Az alábbi formanyomtatvány kitöltésével felajánlja a 2023 évi jövedelemadója 3,5%-át a nagyváradi Caritas Catolica Egyesület számára.

Személyes adatait kizárólag az adóhivatal 230-as nyomtatványának kitöltésére használuk, semmilyen más formában nem tároljuk.

Adatvédelmi szabályzatunk itt található.